Služby

Literární agentura MÁM TALENT poskytuje bohatou paletu služeb určených zejména píšícím autorům, a to bez ohledu na literární žánr nebo formu.

Nabídka služeb zahrnuje:

  • Posudek literárního díla: odhalí silné i slabé stránky vašeho díla a sdělí vám jeho potenciál. Na základě pozitivního posudku můžete získat nabídku na zastupování díla naší agenturou.
  • Agenturní zastupování autorů: získali jste nabídku agenturního zastupování? Gratulujeme! O tom, co se bude dít dál se dozvíte právě v této sekci.
  • Odborné vedení při úpravách v rukopise: dotáhněte váš rukopis do konečné podoby pod vedením zkušeného lektora.
  • Produkce: se postará o veškeré kroky spojené s vydáním knihy vlastním nákladem.
  • Korektury textu: dodají vašemu textu nezbytnou formální správnost – jazykovou a/nebo stylistickou.
  • Texty na klíč: napíší vaši knihu za vás a vaším jménem. Vy dodáte nápad a podklady, my vaši knihu napíšeme.
  • Grafické služby: upraví vaše dílo do knižní podoby. Kniha tak získá obálku, profesionální zformátování a sazbu textu a po předchozí dohodě i podobu e-booku.

Veškeré agenturní služby poskytují zkušení a profesionální redaktoři, odborníci na jazykovou a stylistickou korekturu a ostřílení grafici. Klikněte na jednotlivé odkazy a dozvíte se detailní informace o dané službě.

 


Splňte si svůj literární sen! Rádi Vás budeme doprovázet při jeho realizaci.


 

Služby agentury MÁM TALENT můžete kombinovat podle vaší potřeby. V případě objednávky několika služeb zároveň zohledníme tuto skutečnost i v cenové nabídce.

A nevíte-li si rady, kontaktujte nás. Rádi vám připravíme řešení dle vašich konkrétních potřeb.

 

Upozornění: V mnoha případech budeme nejdříve potřebovat vidět váš rukopis a teprve pak vám budeme moci udělat cenovou nabídku.