Texty na klíč

Sníte o vlastní knize, ale zároveň nemáte dostatek literárních zkušeností. Přesto si svůj sen splnit můžete!

Staňte se autorem knihy, kterou nenapíšete!

Rádi byste sepsali populárně naučnou knihu, svoje letité vzpomínky, nebo doplnili rodokmen o příběhy vašich předků? Toto vše je možné, i když zrovna nevládnete schopností psát na profesionální úrovni! Obraťte se na nás a zanechte starosti se psaním textu na vás.

Službu text na klíč poskytujeme nejen soukromým osobám, ale i firemním zákazníkům.

Proč si nechat napsat text na klíč

Služba „Text na klíč“ (v angličtině se pro ni ustálil výraz GHOSTWRITING) je v zahraničí velice oblíbená. Umožňuje zajistit text v profesionální kvalitě i těm, jejichž doménou je jiný obor, než právě psaní.

Napsat zejména delší text vyžaduje kromě literárních schopností také notnou dávku trpělivosti, kázeň a především dostatek času. Toto vše pro vás máme k dispozici. A spolu s tím i závazek mlčenlivosti – nikdo se nedozví, kdo je skutečným autorem vaší knihy (pokud to sami neprozradíte).

Služba text na klíč je vhodná pro:

 • rodinné vzpomínky, memoáry, kroniky
 • populárně naučné knihy
 • beletrii, povídky a povídkové knihy
 • televizní, filmové a divadelní scénáře
 • krátké texty – povídky, příspěvky do blogu
 • text pro vaše internetové stránky (soukromé i firemní)
 • firemní texty a materiály – letáky, výroční zprávy, návody, katalogy

Proč je výhodné
spolupracovat s námi

Rozhodnutím využít naši službu texty na klíč získáte zázemí profesionální literární agentury. Samozřejmostí je individuální a trpělivý přístup ke každému z vás.

V rámci služby text na klíč vám poskytujeme:

 • smluvní závazek mlčenlivosti: text je sepsán pod vaším jménem, toto platí i v případě jeho vydání na knižním trhu
 • práci profesionálních autorů: váš text napíší profesionální autoři/redaktoři, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s různými literárními žánry
 • dostatečný časový rozpočet: rezervujeme si dostatek času pro vás a vaše dílo. V době, kdy my budeme psát, se můžete věnovat svým oblíbeným aktivitám, nebo si třeba vyjít s přáteli na drink.
 • pravidelné konzultace: budeme vás pravidelně informovat o postupu prací, konzultovat je s vámi. Od vás budeme potřebovat podklady (tedy informace, které mají být zpracované do textu), budeme vás kontaktovat v případech, kdy bude redaktor potřebovat konzultaci ohledně textu. Naším primárním cílem je vaše spokojenost s hotovým textem. Věříme, že průběžné konzultace ušetří čas spojený s případným přepisováním již kompletního textu.
 • návaznost produkčních služeb: vaši novou knihu vám pomůžeme vydat samonákladem v rámci produkčních služeb

Ať jsou vaše plány s vaší knihou jakékoliv, vynaložíme maximum úsilí k tomu, abyste na konci získali dílo, které vám bude přinášet radost.


Objednejte si text na klíč

Pro objednávku textu na klíč nás kontaktujte: fleknovaz@mamtalent.cz

Do objednávky specifikujte jaký typ textu požadujete. Rádi vám připravíme nabídku odpovídající vašim požadavkům.

 


Ceník a podmínky služby

Služby spojené s psaním textu na klíč jsou oceněny dle konečného určení díla. Texty určené k soukromým účelům (tedy pro úzký okruh čtenářů – např. rodinná kronika) jsou cenově zvýhodněné.

Služba text na klíč je poskytnuta po úhradě zálohy ve výši Kč 10 000,-. Tato záloha slouží k pokrytí prvotních nákladů spojených s pracemi na vašem díle. Po započetí prací na zakázce je záloha nevratná.

 

Ceník nekomerčních textů

Pokud jede redaktor za zákazníkem do místa vzdáleného více než 300km od svého bydliště, hradí zákazník náklady na  ubytování v místě. Minimální standard ubytování je v jednolůžkovém pokoji tříhvězdičkového hotelu včetně snídaně.

 

Ceník komerčních textů

(děl určených k prodeji a/nebo šíření na veřejnosti a/nebo děl objednávaných firemními zákazníky)

Pokud jede redaktor za zákazníkem do místa vzdáleného více než 300km od svého bydliště, hradí zákazník náklady na  ubytování v místě. Minimální standard ubytování je v jednolůžkovém pokoji tříhvězdičkového hotelu včetně snídaně.

 

Služba text na klíč je posktována na základě řádně uzavřené smlouvy mezi objednatelem a literární agenturou.

Účtovaná odměna je kalkulována na základě skutečně odpracovaných hodin. Zákazník obdrží přesný rozpis práce. Spolu s vyúčtováním obdrží zákazník polovinu díla. Druhou polovinu obdrží po plné úhradě odměny.

Následné drobné úpravy textu jsou zahrnuty v ceně.

Případné další verze a/nebo rozšíření díla (tedy rozsáhlejší úpravy nebo prodloužení textu nad rámec předchozího zadání) jsou zpoplatněny dle výše uvedených ceníků.


Reference

Službu texty na klíč poskytujeme širokému spektru zákazníků. Mezi nimi jsou i knihy psané pro nakladatelství Eltisk.

Klikněte >>> ZDE <<< a dozvíte se víc nejen o vzájemné spolupráci.

 


Veškeré otázky týkající se textů na klíč vám rádi zodpovíme.

Kontaktujte nás: fleknovaz@mamtalent.cz